Nasza Biblioteka skorzystała z możliwości sięgnięcia po „Paczkę literacką”, będącą prezentem od organizatora akcji, Wydawnictwa Agora i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI). Mieliśmy szczęście i znaleźliśmy się wśród obdarowanych bibliotek. Otrzymaliśmy  prezent w postaci dwóch, bezpłatnych pakietów, zawierających po dwadzieścia jeden książek oraz po dwa audiobooki w każdym zestawie.

Książki i audiobooki już zostały opracowane, skatalogowane i czekają na naszych czytelników w Bibliotece głównej (ul. Górna 23 A) i Filii nr 1 (ul. 11 Listopada 18 B).