Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku wspólnie z  Miejską Biblioteką Publiczną im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach serdecznie zapraszają bibliotekarzy powiatu siemiatyckiego na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się 22 listopada 2017 r. (środa) w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach, w budynku przy ul. Górnej 23A.
Rozpoczęcie o godz. 1000, przewidywane zakończenie - 1400.

W programie:

1. Prezentacja działań MBP w Siemiatyczach – Elżbieta Smorczewska (starszy bibliotekarz, MBP Siemiatycze).
  2. Jak zbadać efektywność biblioteki publicznej? Projekt AFBP - Joanna Trusiuk  (kierownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego Książnicy Podlaskiej).
  3. Gry planszowe w bibliotekach – prezentacja i omówienie gier planszowych do wykorzystanie w bibliotece - Grzegorz Zys (instruktor Dz. I.-M.).
  4. Czytanie leczy - biblioterapia – Marta Kozłowska (instruktor Dz. I.-M.).