W tym szczególnym dla kobiet dniu – Dniu Kobiet – spotkałyśmy się w Bibliotece w celu nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu kosmetyki naturalnej, a w szczególności zasad wytwarzania mydeł, kremów i olejków do pielęgnacji ciała.
Warsztaty poprowadziła Paulina Karczewska, producentka wyrobów naturalnych, właścicielka białostockiej firmy „Rękociało”.

Miałyśmy okazję poznać tajniki wytwarzania kosmetyków naturalnych sposobem domowym. Pani Paulina uczyła nas zasad komponowania zapachów, doboru roślin i ziół do mydełek. Pod jej czujnym okiem każda z nas samodzielnie przygotowała swoje mydełko.
Miła atmosfera, nieodłączny zapas słodyczy i kawy oraz twórcze zajęcia, trwające kilka godzin, minęły jak chwila.
Dziękujemy za spotkanie i poprowadzenie warsztatów Pani Paulinie, życzymy jak najwięcej takich chwil wszystkim, nie tylko paniom.

Zapraszamy na kolejne spotkania i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania Biblioteki