Kolejne zajęcia w bibliotece na wakacjach odkrywały przed  nami świat widziany oczami żubra Pompika, bohatera książek Tomasza Samojlika. Ponieważ w sierpniu będziemy gościć w naszych progach autora, już teraz zaczynamy przygodę z małym, ciekawym świata żubrem. Fragmenty książek oraz bajka wprowadziły nas w świat przyrody, a szczególnie Puszczy Białowieskiej.

Żeby nie było., że tylko edukacja i edukacja…


Zaproszone na dzisiejsze spotkanie dzieci miały okazję wykazać się swoim talentem malarskim. Co prawda na niewielkiej płaszczyźnie ale zawsze ;).Wykorzystując to, czego mamy ostatnio pod dostatkiem - czyli kamienie - umożliwiłyśmy licznie zgromadzonej młodzieży wyczarowanie na nich, przy pomocy farb akrylowych i pędzli, zwierząt, roślin i fantazyjnych wzorów.
Niektóre prace naszych gości można oglądać w bibliotece, oczywiście nie wszystkie, bo dzieci zabrały część swoich dzieł, by pokazać je rodzicom.


Kolejne zajęcia w ramach „Lata z Biblioteką” 18 lipca: Środa z bajką: godz. 10.00 i  Karaoke: 12.30

Zapraszamy!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;