"Myślicie, że żubry żyją tylko w nieprzebytych puszczach? Otóż nie! Te ciekawskie zwierzęta często opuszczajace leśne gęstwiny...." - dokąd udają się Pompik i Polinka?

Na to pytanie szukały dzieci podczas środowego, letniego spotkania w Bibliotece. Poza słuchaniem o przygodach dzielnych żubrów, czytanych przez panią Magdę, oglądaniem ich przygód, dzieci wykonały również żubrzykowe zakładki do książek.

Na kolejne spotkanie "Lato z Biblioteką" zapraszamy 25 lipca w programie: Środa z bajką - godz. 10.00;    Karaoke - 12.30.
Do zobaczenia!