Alina Jurczuk - świat haftem i słowem malowany

Zbliżajacy się czas Świąt Bożego Narodzenia sprzyja wyciszeniu, zwolnieniu tempa codzinnej krzątaniny, dlatego też proponujemy spotkanie autorskie o tematyce okołoświątecznej i świątecznej. Alina Jurczuk - Podlasianka, wielbicielka przyrody i poezji - opowie o zwyczajach związanych z podlaskim świętowaniem. Podczas spotkania będzie można posłuchać także pisanych przez gościa wierszy, recytowanych przez autorkę oraz zaproszonych gości.

Pasją Aliny Jurczuk jest również haft krzyżykowy, dlatego też już od 6 grudnia warto zajrzeć do naszej Czytelni - będzie tam wystawa jej prac: haftowanych bombek i obrazów o tematyce zimowej. Wystawa będzie dostępna jedynie od 6 do 13 grudnia, dalatego też zachęcamy do zaplanowania wzity w Bibliotece w tym czasie.

Serdecznie zapraszamy!

ps_bar.jpg