Burmistrz Miasta Siemiatycze oraz Miejska Biblioteka Publicznazapraszają do udziału w ogólnopolskiej zabawie czytelniczej! Konkurs „Wielka Liga Czytelników” to ponad 100 tysięcy przeczytanych książek i przeszło 50 tysięcy aktywnych, młodych czytelników w całym kraju. Zdobywaj z nami sprawności czytelnicze, awansuj do kolejnych etapów, wygrywaj nagrody i baw się świetnie!
Konkurs WLC skierowany jest do przedszkolaków, uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców.

Ma on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest również wyłonienie spośród Was najlepszych czytelników!

Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach, jako Koordynator Powiatowy Wielkiej Ligi Czytelników, zaprasza przedszkola, biblioteki szkolne i publiczne z powiatu siemiatyckiego do zgłoszenia udziału swojej placówki w V Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”. Drodzy Uczniowie! Aby wziąć udział w Konkursie WLC wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy i podpisany przez rodzica bądź opiekuna złożyć w szkolnej bibliotece!

Wszelkie informacje, w tym lista lektur, formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz kalendarz wydarzeń, dostępne są na stronie www.wielka-liga.pl.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć osobiście do siedzimy MBP (Siemiatycze, ul. Górna 23A) bądź przesłać skanem na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 stycznia 2020 r.!

 

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;