„Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela.
Chodzi o to, że jedni przez całe życie śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki,
wstają z fotela i wyruszają na spotkanie swoich marzeń. Ja jestem właśnie w tej podróży, a moim statkiem jest sztuka.
Chcę na chwilę zawinąć do brzegu i spotkać się z Wami w moim świecie”.

Anna Jakoniuk

Tego jeszcze u nas nie było!

Zapraszamy na wystawę grafik komputerowych Anny Jakoniuk.

Anna Jakoniuk – mieszkanka Kocka w województwie lubelskim, urzędniczka planowania przestrzennego, z zawodu architekt, z zamiłowania pasjonatka rysunku i grafiki.

Grafika to jej hobby i pasja, którym autorka poświecą największą część swojego wolnego czasu. Jej projekty można znaleźć m.in. na Fecebooku, gdzie prowadzi profil „RysowAnki” (https://www.facebook.com/aniajakoniuk111/?epa=SEARCH_BOXsu).

Wystawę można oglądać w holu biblioteki od 1 do 31 sierpnia 2020 r., w godzinach otwarcia biblioteki.

Serdecznie zapraszamy!