Spotkanie z profesorem doktorem habilitowanym Jerzym Bralczykiem, językoznawcą, wiceprzewodniczącym Rady Języka Polskiego, autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych o języku polskim, zaplanowane zostało na 17 września, godz. 17.00.

Burmistrz Miasta Siemiatycze i Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej zapraszają do ogrodu przy bibliotece, ul. Górna 23a. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Świętojańskiej 25.