Serdecznie przepraszamy, także w imieniu Pani Agaty Puścikowskiej,

niestety, z uwagi na bezpieczeństwo zdrowotne oraz zaostrzorze przepisy dotyczące spotkań integrujących społeczności, podjęliśmy wspólnie decyzję o przełożeniu wydarzenia na najbliższy, możliwy termin.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i profilu na Facebook!

Agata Puścikowska – dziennikarka, felietonistka, reportażystka związana z tygodnikiem „Gość Niedzielny”, Polskim Radiem i telewizją Polsat Rodzina, a od niedana także pisarka.

Debiutowała w tej roli książką zatytułowaną "Życia rysy", następnie ukazały się: "I co my z tego mamy", „Wielokuchnia”, "Siostra na krawędzi", "Z mojego okna. Zbiór felietonów". Wszystkie spotkały się z ciepłym przyjęciem czytelników.

Duży rozgłos, a tym samym także sukces, przyniosły Agacie Puścikowskiej książki opisujące bohaterstwo sióstr zakonnych podczas II wojny światowej: „Wojenne siostry” i „Siostry z powstania”. Opisane w nich historie były dotychczas szerzej nieznane, a setki niepublikowanych materiałów, do których dotarła autorka (wspomnień, zdjęć, kronik, notatek i pamiętników), stanowiły doskonały motyw do zajęcia się tematem.

Masz w sobie pasję poznawania historii? Lubisz atmosferę spotkań autorskich?
To spotkanie jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!

Obowiązuje rezerwacja miejsc (tel.: 85 655 23 18, do 19 października 2020 r.)

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;