Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach i Fundacja Na Rzecz Budowy Otwartego Społeczeństwa Oni To My

Zapraszają do udziału w warsztatach „Koralikowe zabawy - bransoletka”. Zajęcia adresowane są do młodzieży od 13 r.ż. i osób dorosłych. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i warunki zapewniające bezpieczeństwo w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Koszt materiałów 30 zł.

Warsztaty są planowane na 17 kwietnia (sobota), godz. 10.00. W razie większej liczby chętnych odbędą się w dwóch grupach.

Obowiązują zapisy na zajęcia i dokonanie wpłaty do 17 kwietnia, przy czym jest możliwość opłaty na miejscu w dniu zajęć.

Zajęcia będą przeprowadzone w ścisłym reżimie sanitarnym: dystans, maseczki, dezynfekcja rąk oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia.

Zapisu można dokonać telefonicznie lub elektronicznie:

Tel.: 85 655 23 18

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin (z uwagi na sytuację epidemiologiczna) może ulec przesunięciu.

Fundacja Na Rzecz Budowy Otwartego Społeczeństwa ONI - To MY

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;