Filmowe Podlasie Atakuje to akcja sięgająca początkiem 2003 roku, której celem jest promocja niezależnych filmów i twórców. Dzięki różnorodności tematów, stylu, doświadczenia, możliwości i indywidualnego rozwoju autorów, możemy zobaczyć przekrój twórczości podlaskich artystów.


Filmowe Podlasie jest także promocją regionu, aby nie kojarzono nas tylko z „Polską B”. Ponieważ mieszkają tu wspaniali ludzie, którzy chcą dzielić się swoimi pomysłami i inspirują się nawzajem. Pokazy odbywają się w różnych miejscowościach, małych i większych. Pokazom filmów zawsze towarzyszą spotkania z autorami i stają się możliwością do rozmów, stawiania pytań, szukania odpowiedzi na nurtujące problemy. Pokazy filmów są także możliwością wymiany doświadczeń, pobudzeniem kreatywności oraz rozwojem potencjału ludzi wychowanych na Podlasiu.

Szerzej na temat: Filmowe Podlasie Atakuje.

 

Wystawę plaktu Filmowe Podlasie Atakuje można oglądać od 2 do 31 lipca w godzinach pracy biblioteki.

Zapraszamy!

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;