5 lutego zaprosiliśmy naszych najmłodszych czytelników wraz z rodzicami na przezabawny spektakl pt. "Nie ma jak w domu" w wykonaniu Studia Teatralnego „ART-RE” z Krakowa. Bohaterem opowieści jest mały krecik, który znudzony mieszkaniem pod ziemią i ciągłym kopaniem tuneli, postanawia zmienić swoje życie i zamieszkać na powierzchni. Opuszcza więc bezpieczną norkę i udaje się w podróż do lasu, podczas której poznaje wiele ciekawych zwierząt. Nowi przyjaciele opowiadają krecikowi o swoich domkach w samych superlatywach. Krecik trafia m.in. pod dach ula, do dziupli wiewiórki, czy gniazdka sójki. Podczas wędrówki krecik wciąż zadaje sobie pytanie, czy porzucenie podziemnych korytarzy to była słuszna decyzja...

Wraz z bohaterami sztuki dzieci poznają sposoby bytowania leśnych zwierząt, ich zachowania, szczególnie w kontekście zmian pór roku. Znakomicie się przy tym bawią za sprawą świetnych gagów i scenek sytuacyjnych. Aktorzy angażują widzów do aktywnego przeżywania przygód krecika poprzez wspólne wykonanie piosenek i taniec z użyciem specjalnie przygotowanych rekwizytów. Propozycje Studia Teatralnego „ART-RE” to mądra, pouczająca rozrywka na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy żywa reakcja widzów.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;