5 października w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy i partnerów biblioteki w realizacji zadania "Biblioteka ogrodem słów i obrazów"  Magia słowa – siła komunikatu. Warsztaty z zakresu kompetencji społecznych.

Szkolenie poprowdziła Gabriela Gamrowska.
Celem zajęć był rozwój kompetencji społecznych uczestników szkolenia ułatwiających odnalezienie się w trudnych sytuacjach zawodowych i codziennych, z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności o komunikacji interpersonalnej.

Na warsztatach uczestnicy m.in. zdobyli podstawową wiedzę na temat psychologii, komunikacji interpersonalnej oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych w pracy i podczas realizacji projektu oraz poznali wybrane mechanizmy społeczne i nauczyli się, jak prognozować pewne zachowania.

belka_blisko.jpg.jpg