Z nieukrywaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do bibliotecznej galerii "Odrobina Kultury" już 6 marca na godz. 17.00 - naszym i Państwa gościem będzie malarka Margaret Bolińska.

Wystawę prac będziemy prezentować od 6 do 31 marca w godzinach pracy biblioteki.

Margaret Bolinska – Polka pochodząca z Zielonej Góry, która przez wiele lat rozwijała swoją twórczą pasję malarską i poetycką we Flandrii. Jej obrazy zachwycają świat. Plastyczność, barwa i zmysłowość obrazów, którym towarzyszą subtelne wizje poetyckie przyciągają na wystawy zarówno koneserów malarstwa i poezji jak też ludzi na co dzień niezwiązanych z tymi dziedzinami sztuki. Strona internetowa kliknij tutaj: Margaret Bolinska

Serdecznie zapraszamy!