Od 26 października w galerii "Odrobina kultury" można oglądać prace uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dołubowie. Zajęcia organizowane są przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa, którego misją jest aktywne wspomaganie procesu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

Na wystawie znalazły się prace wykonane w rozmaitych technikach - od malarstwa olejowego, poprzez papierowe kolaże, haft na płótnie, decoupage i kompozycje 3D.

Wystawa potrwa do 26 listopada. Zapraszamy: "Odrobina kultury", galeria MBP - ul. Górna 23 a, Siemiatycze.