Realizacja zadania "Biblioteka ogrodem słów i obrazów" w roku 2021 przyczyniła się do spełnienia naszych potrzeb w zakresie doskonalenia umiejętności w upowszechnianiau kutury przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, pozwoliła nam nieco zgłębić tajniki zainteresowań modzieży, co pozwoli nam przygotować trafniejszą oferte na przyszły rok dla tej właśnie grupy wiekowej. Pozyskane środki finansowe sprzyjają lepszej jakościowo i efektywniejszej promocji działań w mediach internetowych - filmy, fotografie - trafiających do szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy do ponownego obejrzenia wydarzeń w ramach zadania i organizowania naszej przestrzeni do Waszych potrzeb w roku przyszłym! :)

Młodzież w bibliotece  Dziecięca przestrzeń animacyjna   Doskonalenia - Magia słowa Photoshop dla bibliotekarzy i partnerów Poezja :)  Corel dla bibliotekarzy i partnerów  Dorośli w przestrzeni kreatywnej Podsumowanie 2021

belka_blisko.jpg.jpg