MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
W SIEMIATYCZACH
ul. Górna 23a, 17-300 Siemiatycze tel./fax: 85 655 23 18

Ewa Nowik Dyrektor

Jolanta Moczulska Główny Księgowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wypożyczalnia Dla Dorosłych
Teresa Kuropatwa  Kierownik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.@mbp.edu.pl
Elżbieta Udzielak
Oddział Dla Dzieci
Magdalena Murawska
Czytelnia, Wypożyczalnia Zbiorów Specjalnych, Pracownia Multimedialna, Galeria "Odrobina Kultury"
Gabriela Urbańska
FILIA
ul. 11 Listopada 18b, 17-300 Siemiatycze  tel.: 85 655 22 07 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Rakszawa