Jak zawsze niezawodni – grupa teatralna Art-Re z Krakowa z najmłodszymi czytelnikami MBP wyrusza na poszukiwania Pani Lato
Niemal każdego roku w czerwcu, nasza Biblioteka dziękuje najmłodszym czytelnikom za ich aktywność i współpracę z nami, zapraszając ich na spektakl teatralny. W tym roku, w związku z trwającymi w Bibliotece pracami remontowymi, udało nam się to zrealizować dzięki uprzejmości Przedszkola Nr 5, które użyczyło nam swojej Sali.


Zaproszeni aktorzy z grupy teatralnej Art-Re z Karkowa wcielili się w role przyjaciół sympatycznego misia ze stumilowego lasu. Spektakl interaktywny pt. „Lato Kubusia Puszatka” nawiązuje do zmian w przyrodzie, jakie zachodzą podczas różnych pór roku, a w szczególności latem. Kubuś Puszatek, pewnego ranka postanawia wyruszyć na jego poszukiwanie. Czy mu się udało? Odpowiedź na to pytanie poznały dzieci uczestniczące w przedstawieniu. Gorące i miłe reakcje naszych milusińskich stanowiły chyba najlepsze podziękowanie dla aktorów krakowskiego teatru. My do nich również dołączamy.
Spotkanie sfinansowano z Budżetu Partycypacyjnego Miasta Siemiatycze 2017.

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;