Udział w ogólnopolskiej akcji "Zielone gry" rozpoczął się dla nas pod koniec 2015 roku. "Zielone Gry" to projekt edukacyjno-ekologiczny, w którym tradycyjny sposób przekazywania wiedzy w formie wykładu został zastąpiony poprzez włączenie słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w symulowanych sytuacjach. "Ropa z Catanu", "Władcy doliny" i "Gra z klimatem 2.0" to znakomita rozrywka w nowoczesnej formule - teraz dostępna dla wszystkich czytelników. Zapraszamy do zabawy!

Projekt adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów. Tematem proponowanych gier jest bioróżnorodność, postępujące zmiany naszego klimatu oraz ekonomiczna wartość ziemskich ekosystemów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników (graczy) ze złożonością tych zagadnień, uświadomienie im, jak ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszej planety odgrywa racjonalne gospodarowanie jej zasobami.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach wraz z Filią nr 1 serdecznie zapraszają do zgłaszania się osobiście, telefonicznie lub mailowo. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwiązań Systemowych w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundacją Ekorozwoju w ramach programu PL02" Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów", finansowanego z Funduszy EOG.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;