Po raz kolejny okazało się, że nasza skromna galeria "Odrobina Kultury" może być miejscem spotkań wielu osób. Szczególną uwagę publiczności,  w tym także władz samorządowych, przyciągają debiutujące młode talenty. Tak było również podczas otwarcia wystawy Weroniki Mantury, w którym uczestniczyli: Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz, Wójt Gminy Siemiatycze Edward Krasowski, Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie Marta Izabela Jakimiuk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Cezary Klimaszewski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szerszeniach Maciej Szewczak. Na uroczystości nie zabrakło rodziny, znajomych, sąsiadów i przyjaciół bohaterki wieczoru. Czy było warto? Zobaczcie sami!

Fotorelację przygotowała Gabriela Urbańska