„Paszporcik biblioteczny” po pilotażowej edycji autorskiego programu promocji czytelnictwa, która objęła uczniów klas III szkoły podstawowej, ruszamy z nową edycją!

Jeśli masz od sześciu do dziecięciu lat – to jest to program właśnie dla Ciebie! Przyjdź do Biblioteki, załóż kartę - otrzymasz „Paszporcik biblioteczny” - wypożycz książki, przeczytaj i znów wypożycz. Odwiedzaj Bibliotekę, zbieraj pieczątki – odbieraj nagrody!

Celem programu jest zachęcenie dzieci do czytania, rozwijania potrzeb czytelniczych oraz wyrobienie nawyku systematycznego odwiedzania naszej Biblioteki. Korzystanie z instytucji takich jak biblioteki publiczne jest również praktyczną nauką funkcjonowania w lokalnym środowisku społecznym, systematyczności, wypełniania obowiązków, dbania o wspólne dobro, jakim są zgromadzone w Bibliotece książki.

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;