5 czerwca w ramach prezentacji jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta mogliśmy się spotkać na Dniach Siemiatycz. Specjalnie z myślą o naszych aktualnych, jak i przyszłych czytelnikach, przygotowaliśmy szereg atrakcji. Jak zawsze - naszym celem jako instytucji kultury - jest promocja inteligentnej, wartościowej rozrywki, pobudzającej ludzką wyobraźnię, kreatywność i emocje.

 W tym roku zdecydowaliśmy się zaprosić Państwa do udziału w trzech interaktywnych projektach, wymagających otwartej postawy i nieco zdolności manualnych. "Dobre słowo" to sympatycznych przykład animacji kulturowej, której celem było dzielenie się z innymi własną pozytywną energią, dobrym przesłaniem, symbolizowanym przez ozdobny kamyk. "Okolica marzeń" z kolei, to działanie mające na celu wyrażenie swoich pragnień za pomocą dostępnych elementów kreatywnych. W ten sposób uzyskaliśmy wiele ciekawych kompozycji, które z przyjemnością wyeksponowaliśmy w naszej bibliotece. 

Ponadto entuzjastów nowych technologii zaprosiliśmy na wirtualne spotkanie z "Małym Księciem". Wyposażeni w tablet i specjalną interaktywną książeczkę z nieskrywaną ekscytacją starali się pobudzić do życia bohaterów Saint-Exupéry’ego.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;