Drodzy Czytelnicy, po długiej przerwie wracamy do Was w wielkim stylu. Stan epidemii i wynikające z niego zamrożenie działalności bibliotek spowodowały przeogromny głód książkowy. Mamy na to sposób.

Specjalnie z myślą o Was, z inicjatywy Książnicy Podlaskiej zawiązało się Konsorcjum Bibliotek Podlaskich, w skład którego weszliśmy.

Przygotowałyśmy pakiet czytelniczy, umożliwiający bezpłatne korzystanie z potężnych zasobów serwisu Legimi.

W Wasze ręce przekazujemy blisko 60 000 ebooków, dostępnych od ręki, całodobowo, w każdym zakątku świata. Do końca roku każdego miesiąca 8 czytelników będzie mogło otrzymać kod aktywacyjny, umożliwiający 30-dniowy, bezpłatny dostęp do nielimitowanej liczby książek w wersji cyfrowej. Serwis kładzie nacisk przede wszystkim na nowości i bestsellery, książki popularnych autorów. Jego obsługa jest wygodna i intuicyjna. Wystarczy pobrać aplikację Legimi na wybrane urządzenie (smartfon, tablet, czytnik ebooków, komputer stacjonarny) i utworzyć konto. O kody umożliwiające bezpłatne korzystanie z zasobów Legimi w ramach pakietu bibliotecznego pytajcie w Czytelni MBP (ul. Górna 23 a).

Serdecznie zapraszamy!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;