Rok 2020 był rokiem bardzo trudnym, także dla bibliotek. Trudnym, ale także wpłynął mobilizujaco na podnoszenie umiejętności i kompetencji cyfrowych wszystkich pracowników. Pozbawienie czytelników standardowego kontaktu osobistego z bibliotekarzami wpłynęło na wykorzystanie innych, dotychczas niestosowanych w naszej codziennej praktyce, sposobów dotarcia do społeczności czytelniczej. Niemniej cieszymy się, że ten trudny rok dobiega końca. Życzymy Państwu, by ten nadchodzący był łaskawszy, pozwolił na realizację planów i marzeń, by zdrowie dopisywało i byśmy mogli wrócić do zwyczajnych kontaktów, długich rozmów, spotkań, zajęć, wystaw - słowem - tego, co było, zanim nadszedł rok 2020.

Zachęcamy do oglądania, komentowania efektów naszej pracy powstałych w roku 2020, dostępnych na bibliotecznym kanale YouTube. Szczególnie mile widziane są wszelkie podpowiedzi, sugestie, które pozwolą nam udoskonalić nasze starania.

film1.jpg  cykl NASZE REKOMENDACJE

film2.jpg  cykl NASZE REKOMENDACJE

film3.jpg cykl CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

film4.jpg cykl DZIEŃ DZIECKA

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;