Książnica Podlaska oraz Zarząd Okręgu Podlaskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SBP na Bibliotekarza Roku 2020. Biblioteki z całego regionu proszone są o wytypowanie najbardziej kreatywnego bibliotekarza swojej placówki (który jednocześnie spełnia wymogi określone w regulaminie) do udziału w konkursie. Z uwagi na szczególne warunki funkcjonowania bibliotek w czasie pandemii, organizatorzy podkreślają, że najwyżej cenione będą działania na rzecz opracowania, wdrożenia, upowszechniania internetowych form działalności, realizowane z wykorzystaniem platform i aplikacji internetowych, serwisów społecznościowych, innych narzędzi komputerowych. XI edycja Konkursu powinna być okazją do promowania tych bibliotekarzy, dzięki którym nawet w okresie epidemii biblioteki poszerzały formy i obszary swojej działalności oferując użytkownikom nowe usługi, a tym samym wzmacniając pozycję bibliotek i bibliotekarzy w odbiorze społecznym.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22.02.2020

(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub instrukcyjny@ksiaznicapodlaska.pl).

Serdecznie polecamy!

Obszar załączników

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;