Znajdziesz mnie w bibliotece

Od 8 do 15 maja obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Ten czas, to czas wspólnego świętowania i wyrażania radości z tego, że są biblioteki i bibliotekarze, literatura i pisarze, sztuka i artyści, a nade wszystko, że są odbiorcy, słuchacze, czytelnicy, sympatycy wytworzonego i tworzonego piękna.

Wszystkiego dobrego i pięknego!

Kochani, specjalnie dla Was, wspólnie z Czytelnikami, wybraliśmy fragmenty literatury traktujące o czytaniu, bibliotekach i czytelnikach. Każdego dnia przywitamy Was nowym fragmentem, dodając bezpośredni link do kolejnych nagrań w niniejszym artykule.

Zapraszamy :) #bądźcieZnami

Dzień pierwszy 8 maja: czyta E.M. Iwaniak