Szanowni Państwo!

Pierwszy raz, w wieloletniej historii Biblioteki, udało nam się stworzyć projekt na tzw. działania miękkie, który uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na taka 2021-2025.

Jesteśmy dumni ale też wiemy, że stoimy przed dużym wyzwaniem. Realizacja tego przedsięwzięcia w dużej mierze zależy od naszych czytelników, przyjaciół biblioteki i wszytskich mieszkańców naszego miasta, dlatego też prosimy - bądżcie Państwo z nami! Odwiedzajcie nas, znajdziecie u nas przestrzeń dla spełniania swoich małych i dużych marzeń. Głęboko wierzymy, że razem można wiele z nich osiągniąć. Niech realizacja tego projektu będzie początkiem nowych przyjaźni i wspólnego tworzenia nowych wartości w naszym mieście i poza nim.

Zgodnie z założeniami NPRC 2.0 oraz samego projektu BLISKO, żeby tworzyć trzeba mieć podstawy, a więc nabywać i doskonalić kompetemncje. Zaczęliśmy od ich nabywania i podnoszenia. Pierwsze warsztaty długookresowe, które pozowlą nam tworzyć bardziej interesujące graficznie plakaty informacyjne w wesjii papierowej i elektronicznej już trawają - w załączeniu fotorelacja).

Równolegle zaplanowaliś szereg warsztatów krótkoterminowych, jednodniowych, z których relacje będziemy sukcesywnie zamieszczać.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania nas, zglaszania potrzeb dotyczących ulubiionych sposobów spędzania wolnego czasu oraz proponowania terminów, najbardziej Państwu odpowiadających i umożliwiających udziała w wydarzemniach.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;