25 października odbyło się kolejne szkolenie bibliotekarzy i partnerów projektu "Biblioteka ogrodem słów i obrazów"  - Angażuj, zaskakuj, bądź! Jak być trendy w social media

Szkolenie poprowadziła Beata Gamrowska - grafik, copywriter i ilustrator – twórca historyjek o kawie i Pączusiu. Na co dzień specjalista do spraw promocji w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzi szkolenia z myślenia wizualnego.

Uczestnicy przyjrzeli się aktualnym trendom i przeanalizowali swoje dotychczasowe działania na tym polu. Dowiedzieli się, jak przygotowywać treści do social media, aby zwracały one uwagę odbiorców. Stworzyli mini strategię do dalszych, nowych działań w social media.

belka_blisko.jpg.jpg