W związku z realizacją zadania "Biblioteka ogrodem słów i obrazów" mieliśmy przyjemność skorzystania z prestiżowego szkolenia specjalistycznego podnoszącego nasze umiejętności pracy w programie graficznym Corel.

good male

Szkolenie poprowadziła z ramienia  GoodBooks Izabela Kochańczyk. Szkolenie "Corel dla bibliotekarzy" spełniło opczekiwania uczestniczek, nie tylko bibliotekarzy ale również naszych partnerów, którzy wzięli w nim udział. Efekty uzyskanych umiejętności będą widoczne wkrótce w różnych formach wymagających promocji i informacji o podejmowanych działaniach za pomocą grafiki (sliderach, stronach internetowych, plakatach, ulotkach, zakładkach itp.).

belka_blisko.jpg.jpg