Projekt zrealizowany w ramach BLISKO - zadanie "Biblioteka ogrodem słow i obrazów"

We wtorek, 31 maja, odbyło się otworcie wystawy prac wykonanych przez młodzież i jej opiekunów w ramach inicjatywy lokalnej "Fotografia otworkowa początek przygody". Wernisaż był okazją do spotkania społeczności lokalnej, które uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz miasta - zastępca burmistrza Henryk Czmut i radni, dyrektorzy szkół. Zaszczytem było gościć podczas wydarzenia malarza Antoniego Wróblewskiego i Artura Klepackiego, którzy odwiedzili nas z uwagi na niecodzienne działanie, jakim jest tworzenie fotografii otworkowej.

Wszystkich zainteresowanych pracą nad fotografiami eksponowanymi na wystawie zapraszamy do ogladania filmów, które powstały podczas realizacji przedsięwzicia, dostepnych tu: Fotografia otworkowa cz.3  i tu: Fotografia otworkowa cz.2 i tu: Fotografia otworkowa cz.1

Dziękujemy, że byliście z nami!

belka_blisko.jpg.jpg

Zapraszamy do oglądania wystawy - od poniedziałku do soboty w godzinach pracy biblioteki.