Na wernisaż wystawy Wiejską ścieżką autorstwa Bożeny Gorczkowskiej zapraszamy 3 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.30

Bożena Gorczkowska, wieloletni pracownik Powiatowej Komendy Policji w Siemiatyczach, obecnie już emerytka. Zainteresowana i zakochana w krajobrazach polskiej wsi poszukiwała sposobu pokazania codziennie doświadczanego piękna. Przygodę z malarstwem rozpoczęła stosunkowo późno, bo bedąc już na emeryturze. Dzięki spotkaniom w kole zainteresowań dla dorosłych prowadzonym przez panią Darię w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Drohiczynie odkryła swoje nowe możliwości w posługiwaniu się pędzlem.

Razem z autorką prac serdecznie zapraszamy do oglądania wysawy od 3 do 30 kwietnia w godzinach pracy Biblioteki.