Galeria

„Fotografia jest jednym ze sposobów mojej komunikacji ze światem. To niesamowita możliwość pokazywania tego, co niewidzialne, nieoczywiste. Jednym zdjęciem mogę przekazać więcej niż setką słów. Fotografia to zarówno prawda i magia. Prawda, bo pokazuje  ludzi i miejsca takimi, jakimi są. Magia, bo właśnie aparat fotograficzny wydobywa z nich to, o czym często nawet sami nie wiedzą”

uRodzaj żeński – to cykl fotografii składający się  z portretów i autoportretów kobiecych. Zamknięte w fotogramy, są uchwyconymi momentami codzienności, wynikiem poszukiwania światła, formy i kompozycji.To próba pokazania kobiety i prawdy o niej. Tej którą widzimy na zewnątrz i tej, którą ona sama chce nam pokazać.To zamiana emocji w sztukę, jednocześnie odejście od klasycznego portretu. uRodzaj stanowi swoisty eksperyment na rodzaju żeńskim. Bardziej przeczucie, niż świadomość. Podejrzenie zamiast pewności. Poszukiwanie.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;