Siemiatycki Mecenat Biblioteki

Siemiatycki Mecenat Biblioteki to projekt naszej Biblioteki stworzony w 2015 r. z myślą o poszukiwaniu dodatkowych źródeł finansowych na zakup nowości wydawniczych. Pierwszą edycję projektu skierowaliśmy do przedsiębiorców działających na terenie miasta i powiatu siemiatyckiego. Projekt nie tylko przyniósł zamierzony efekt, ale także zyskaliśmy nowych sympatyków Biblioteki. Edycja 2016 r. była skierowana do mieszkańców miasta. Obecnie prowadzimy prace nad wyborem grupy, do której zwrócimy się w 2017 r. Specjalnie dla tego projektu opracowaliśmy logo, które widnieje na pamiątkowych przypinkach wręczanych sponsorom.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, w trosce o pełne zaspokojenie potrzeb naszych czytelników oraz z myślą o aktywizacji mieszkańców Siemiatycz, Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej ogłosiła akcję "Siemiatycki Mecenat Biblioteki 2016". Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o zaległe pozycje wydawnicze, których nasza Biblioteka nie posiada oraz o nowości, które ukazały się lub ukażą w bieżącym roku. Każda z zakupionych lub przekazanych przez mieszkańców książek została opatrzona specjalną, pamiątkową wklejką z logo akcji.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;