Wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach i Fundacja Na Rzecz Budowy Otwartego Społeczeństwa Oni To My

Zapraszają do udziału w warsztatach „Koralikowe zabawy - bransoletka”. Zajęcia adresowane są do młodzieży od 13 r.ż. i osób dorosłych. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i warunki zapewniające bezpieczeństwo w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Koszt materiałów 30 zł.

20 marca (sobota), godz. 10.00 w Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach (ul. Górna 23 A).

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną liczba miejsc bardzo ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 85 655 23 18 do piątku 19 marca do godz. 15.30)

Zapraszamy wszystkie panie i panów, zainteresowanych udziałem w urodzinach ks. Anny, do wspólnej pracy i przygotowania stroju na to wydarzenie. Podczas sobotnich warsztatów, pod czujnym okiem pani Barbary Piortrowskiej, przygotujemy wykroje turniur. Pani Barbara przygotowała również wykroje sukien, które będzie można przenieść na własny materiał z dostosowaniem do potrzebnych wymiarów.

Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że w czerwcu świętujemy urodziny Księżnej Anny, a stroje przygotowane w ramach warsztatów wykorzystamy podczas spaceru ulicami miasta ♥♥♥

To wyjątkowa akcja czytelnicza, przygotowana z myślą o potrzebach osób słabowidzących i seniorach W ramach inicjatywy, księgozbiory biblioteczne mają szansę wzbogacenia się o bestsellery wydawnicze, operujące dużą czcionką i przejrzystym drukiem My także bierzemy udział w akcji, a do współpracy zaprosiłyśmy naszych czytelników #myslącCiepłoOPrzyszłości Walczymy wspólnie o to, by upływ czasu (tak przecież nieunikniony) nie osłabiał naszej czytelniczej aktywności.

Więcej informacji: www.wielkielitery.pl

#bibliotekaSiemiatycze #mbp #Siemiatycze #promocjaCzytelnictwa #czytamBoLubie

 ***

Dziękujemy, za zgodę na wykorzystanie wizerunku, wszystkim osobom upamiętnionym na grafice konkursowej.

Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz i Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach zapraszają na wydarzenie przygotowane z myślą o chwili wytchnienia, radości i uśmiechu, dostarczenia odbiorcy wielu pozytywnych wrażeń, których źródłem mogą być muzyka, śpiew i żart.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz, Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach, Zespół Pieśni i Tańca „Małe Podlasie” oraz Szkoła Muzyczna I st. im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach zapraszają do wspólnej zabawy w rytmie walca wiedeńskiego. Już 9 maja (niedziela) o godz. 15.00 zapraszamy na plac przy siemiatyckiej bibliotece (ul. Górna 23A), gdzie nie tylko razem zatańczymy walca, ale obejrzymy pokaz tego tańca w wykonaniu członków „Małego Podlasia” oraz zjemy pyszne ciastko, serwowane przez Stowarzyszenie Wspierania Kultury Narodowej „Małe Podlasie”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach i Fundacja Na Rzecz Budowy Otwartego Społeczeństwa Oni To My z Hajnówki zaprosiły mieszkańców Siemiatycz do udziału w warsztatach „Koralikowe zabawy - bransoletka”. Dzięki pięknej pogodzie, jaką przywitała nas kwietniowa sobota, zdecydowanie przyjemniej nam się pracowało. Efekty naszych wysiłków widoczne w załączonej fotorelacji.

Znajdziesz mnie w bibliotece

Od 8 do 15 maja obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Ten czas, to czas wspólnego świętowania i wyrażania radości z tego, że są biblioteki i bibliotekarze, literatura i pisarze, sztuka i artyści, a nade wszystko, że są odbiorcy, słuchacze, czytelnicy, sympatycy wytworzonego i tworzonego piękna.

Wszystkiego dobrego i pięknego!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;