Hanna Kozłowska to autorka bloga HAART.PL, w którym na oczach czytelników, krok po kroku przywraca życie starym meblom i nikomu niepotrzebnym – jak mogłoby się wydawać – przedmiotom. DIY czyli „zrób to sam” w zaciszu własnego domu, to jej wielka pasja. Odnawia, przerabia i stylizuje tak, by podkreślić piękno rzeczy wykonanych ręcznie i wydobyć ich największe atuty.


Renowacja staroci to zaledwie część szerokiego spektrum twórczych poszukiwań Hani. Na blogu znajdziemy mnóstwo porad i tutoriali poświęconych pracom remontowym i ogrodniczym, przeróbkom krawieckim, tworzeniu autorskiej biżuterii, kulinariom a nawet dalekim podróżom – oczywiście całkowicie na własną rękę.

My zapraszamy Państwa już 25 kwietnia na godz. 17.00 na spotkanie z Hanną Kozłowską, podczas którego będziemy tworzyć własne kwiaty. Warsztaty są nieodpłatne, można przynieść ze sobą materiały w ulubionych barwach, resztki koronek, koraliki, sznurki, tasiemki, guziki, igły i nici - wszystko, z czego można wyczarować coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Biblioteka również zapewnia nieco materiałów niezbędnych do wykonania unikatowej ozdoby, więc prosimy nie martwić się drobiazgami i po prostu przyjść!

Serdecznie zapraszamy!

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;