Spotkania autorskie

Kinga Rodzianko - gość wieczoru, wykwalifikowany doradca kosmetyczny, opowie m.in. o marce kosmetyków Mary Kay. Podczas mikro party będzie można uzyskać porady jak wykonać makijaż doskonały oraz zobaczyć jak go zrobić. Chętne panie będą mogły skorzystać na miejscu z diagnozy cery oraz uzyskać informację jak o dany typ cery dbać. Przewidziane niespodzianki!

22 lipca (poniedziałek) godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pewnego wtorkowego popołudnia miałyśmy przyjemność zorganizowania wieczoru autorskiego lokalnej poetki, Aliny Jurczuk. Było to spotkanie niezwykłe, przesiąknięte atmosferą przyjaźni, serdeczności, życzliwości, wzajemnego szacunku i sympatii.

Joanna Kmieć - z wykształcenia pedagog, nauczycielka przedszkola - z zamiłowania zaś pisarka i ilustratorka książek dla dzieci. Jej debiutancka powieść to książka pt. „Papuk, czyli opowieść o potwornym apetycie na książki”. 

Spotkanie z Moniką Skikiewicz "Bajanką" i Kicią Kocią za nami. Cóż tu pisać? Szanowni Państwo zobaczcie sami. Biblioteka to miejsce, w którym #wartobyć i już.

Dziękujęmy Wydawnictwu Media Rodzina i Bajance za wspaniała podróż do krainy wyobraźni!

Bajanka i Kicia Kocia w naszej bibliotece!

22 maja naszym gościem będzie Monika Skikiewicz - logopeda, filolog, pedagog, dziecięcy instruktor teatralny. Jeśli dodamy, że jej mottem przewodnim jest: „Worek teatru, chochla energii, torebka pedagogiki, garść plastyki, garść muzyki, szczypta psychologii, torba uśmiechu, koszyk pomysłów, posypka fantazji, coś z dziecka, wymieszane z dobrą zabawą” – to wiemy, że podczas spotkania z Bajnaką, każde dziecko znajdzie coś dla siebie. PO spotkaniu będzie równeiż możliwośc zrobienia pamiątkowego zdjecia z Bajanką i Kicią Kocią.

ul. Górna 23 A, godz. 1300  

Wstęp wolny, prosimy jednak o telefoniczne zgłoszenie udziału dziecka w spotkaniu do 20 maja (poniedziałek). Zgłosznia przyjmuje Pani Magda 85 655 23 18

Do zobaczenia!

 

Hanna Kozłowska to autorka bloga HAART.PL, w którym na oczach czytelników, krok po kroku przywraca życie starym meblom i nikomu niepotrzebnym – jak mogłoby się wydawać – przedmiotom. DIY czyli „zrób to sam” w zaciszu własnego domu, to jej wielka pasja. Odnawia, przerabia i stylizuje tak, by podkreślić piękno rzeczy wykonanych ręcznie i wydobyć ich największe atuty.

Biblioteka - serce miasta
 Nikt tak wspaniale nie zarekomenduje książki, jak jej autor. Pomimo zawstydzenia, wynikającego z pokory i skromności, jest najlepszym - bo jedynym wiarygodnym źródłem informacji o utworze, historii jego powstawania, towarzyszącym inspiracjom, natchnieniu - bądź wręcz jego braku, pierwowzorom bohaterów i wielu innych aspektach pracy twórczej. Spotkanie z prawdziwym pisarzem to także znakomita okazja do poznania tajemnic jego indywidualnego warsztatu, techniki pracy ze słowami tak - by tworzyły oryginalną, spójną i przede wszystkim ciekawą całość.

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;