Tym razem, kolejne spotkanie autorskie organizowane przez naszą Bibliotekę, stanowić będzie gratkę dla miłośników literatury fantasy. Naszym gościem będzie bowiem zdobywający coraz większą popularność przedtswiciel tego gatunku literatury, Jarosław Prusiński.

Jarosław Prusiński jest pisarzem, czytelnikiem, miłośnikiem pozycji śpiewanej a także fotografem. Jego ulubionym gatunkiem literackim jest SF i fantasy, a literackie gusta ukształtowały teksty m.in. Stanisława Lema, Roberta Silverberga, Ursuli K. Le Guin, Isaaka Asimova. Jego ostania powieść, „Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść”, to tajemniczy i mroczy świat słowiańskich bogów, prastarych wierzeń i obyczajów panujących na naszych ziemiach. W tę intrygującą scenerię autor wplata wątki miłosne i sensacyjne. Będzie się można o tym przekonać podczas spotkania słuchając fragmentu tekstu czytanego przez autora.
Spotkanie z Jarosławem Prusińskim stanowić będzie również okazję do wzbogacenia swoich domowych zbiorów w pamiątkowy egzemplarz książki opatrzony dedykacją i autografem.

Serdecznie zapraszamy! 20 kwietnia (czwartek), lokal Filii MBP przy ul. 11 Listopada 18 B, godz. 18.00.

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;