Piękna aura sprzyja spacerom i podziwianiu zjawisk towarzyszących tej kolorowej, a jednocześnie sentymentalnej porze roku. Zapraszamy więc na spotkania biblioteczne o jesieni dla przedszkolaków i szkół podstawowych.

Zajęcia o jesieni mają na celu nie tylko pogłębienie wiedzy, ale także rozbudzenie potrzeb czytelniczych. Dzieci poprzez prezentacje multimedialne, zagadki i rebusy utrwalają wiadomości, a słuchając opowiadania o wiewiórce, która gromadząc zapasy na zimę przekonuje się, że myślenie tylko o swoich potrzebach prowadzi do straty tego co najważniejsze, uczą się właściwych postaw życiowych.

Jesień to również czas przypomnienia o wartości warzyw i owoców w codziennym żywieniu oraz o przetworach i zapasach na zimę. Już wielu uczniów siemiatyckich przedszkoli i szkół skorzystało z zajęć, jak się bawiliśmy można zobaczyć :)

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;