Biblioteka zaprasza dzieci i młodzież w każdy wtorek między 14.00 a 17.00 do wspólnego, bezpiecznego spędzenia czasu. Pracownicy biblioteki przygotowali m.in. zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe, gry planszowe a wszystko to w połączeniu z tekstem literackim. Każde zajęcia będą inne, dostosowane do wieku dzieci, które pod okiem rodzica/opiekuna, zechcą uczestniczyć w wakacyjnych spotkaniach.

Zajęcia są bezpłatne. Prace wykonane podczas zajęć zostaną pokazane na powakacyjnej wystawie w naszej mini galerii "Odrobina Kultury" we wrześniu.

Serdecznie zapraszamy!