Choć w ciągu dnia pogoda dopisuje, wieczory i ranki stają się chłodne a to oznacza, że lato powoli się kończy.

W ostatnim tygodniu wakacji nie opuszcza nas dobra energia i w nowy rok szkolny wchodzimy wypoczęci, pełni pomysłów i pozytywnych wibracji.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej letniej akcji "Wakacje w bibliotece".
Spotykaliśmy się w każdy wtorek lipca i sierpnia, by w ramach niekonwencjonalnych lekcji bibliotecznych rozwijać nasze zainteresowania, pasje, wzajemnie się inspirować, ale przede wszystkim dobrze i mądrze bawić. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finałowego spotkania - Bibliotecznego Festiwalu Baniek Mydlanych.

Dziękujemy, że jesteście z nami!