Burmistrz Miasta Siemiatycze i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na warsztaty luksografii, które poprowadzi stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dariusz Myhan.

Warsztaty odbędą się we środę (5 sierpnia) w godz. 11.00-13.00. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 31 lipca tel.: 85 655 23 18.

 

Zapraszam do udziału w warsztatach LUKSOGRAFII

  • fotografii bez użycia aparatu fotograficznego
  • techniki fotografowania poprzez układanie przedmiotów bezpośrednio na materiale światłoczułym

Krok po kroku poznasz tajniki luksografii i sposoby jej wykorzystania.

Ze mną nauczysz się:

  • jak wykonać fotografię bez użycia aparatu – luksografię
  • zasad kompozycji
  • poznasz historię i współczesne losy luksografii

Zapraszam do wspólnego, bezpłatnego projektu „Polska światłem malowana” realizowanego w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Więcej na:

Facebook – https://www.facebook.com/polskaluksografia (https://www.facebook.com/polskaluksografia/?__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARD1i1fyd3wn6K1sxEnGc031Ms1OXS4By7PZGTdfBAxBNKm6Ic9UsZQwFX5fON5Nz6zKJkuFeklZ2eZh&fref=mentions)

You Tube – https://www.youtube.com/watch?v=pSZT9hge4Ro (https://www.youtube.com/watch?v=pSZT9hge4Ro&fbclid=IwAR2Obh_Lbc7TNNyb6emWeZG4QELs-tF_6rsF1ckP8fvcy8Wd9qTu2ggwyZM)

Stronie internetowej – https://luksografia.wordpress.com (https://luksografia.wordpress.com/?fbclid=IwAR2aB4MWRlHXoPbnu88eeefk1AjZ6ezlpo1Jiw2Hmvk9GXK4cSS4FjGVWbo)

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Dariusz Myhan

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;