Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach zaprasza na spotkanie z dr Martą Białobrzeską z Katedry Badań Filologicznych „Wschód – Zachód” Uniwersytetu w Białymstoku,  wykładowczynią, trenerką, specjalistką w zakresie metodyki nauczania wiedzy o literaturze w ujęciu pedagogicznym i psychologicznym. Zaproszenie kierujemy w szczególności do rodziców i opiekunów zainteresowanych rolą książek i głośnego czytania w prawidłowym rozwoju psychiczno-emocjonalnym dziecka, jak i do osób zawodowo związanych z placówkami wychowawczo-edukacyjnymi: nauczycieli, wychowawców, studentów.

W oparciu o subiektywny wybór najciekawszych pozycji książkowych dla dzieci (zarówno klasyki literatury, jak i nowości wydawniczych) postaramy się prześledzić kluczowe momenty, zjawiska i problemy, towarzyszące procesowi dorastania małego człowieka. Zachęcamy do czynnego uczestnictwa, zadawania pytań i dyskusji. Spotkanie z dr Martą Białobrzeską odbędzie się w formule online (na bezpłatnej platformie ZOOM) 5 listopada 2020 o godz. 17.00.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy”. Projekt realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

 Ponieważ korzystamy z bezpłatnej wersji programu, spotkanie zostało podzielone na dwie części:
 I 17.00 - 17.40
 *** przerwa techniczna
 II 17.45 - 18.00

 Prosimy o zalogowanie się odpowiednio pod linkami:
 Część I
 Join Zoom Meeting Spotkanie cz. I (https://us02web.zoom.us/j/87832898943?pwd=bTNsNWNCODZKUHZJUnRyUXVUMmdrQT09)

 Meeting ID: 878 3289 8943
 Passcode: 4khCJc

 Część II
 Join Zoom Meeting Spotkanie Cz. II (https://us02web.zoom.us/j/84681376421?pwd=NmlNWmNrQzU1NWFrMkJUNDA4dk5MQT09)

 Meeting ID: 846 8137 6421
 Passcode: 0FASCw

 Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w spotkaniu i zadawania pytań poprzez chat. Państwa pytania i sugestie będziemy gromadzić na bieżąco podczas całego wykładu, a dr Białobrzeska odniesie się do nich w drugiej części spotkania.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;