Agata Puścikowska – dziennikarka, felietonistka, reportażystka związana z tygodnikiem „Gość Niedzielny”, Polskim Radiem i telewizją Polsat Rodzina, a od niedana także pisarka.
Debiutowała w tej roli książką zatytułowaną "Życia rysy", następnie ukazały się: "I co my z tego mamy", „Wielokuchnia”, "Siostra na krawędzi", "Z mojego okna. Zbiór felietonów". Wszystkie spotkały się z ciepłym przyjęciem czytelników.


Duży rozgłos, a tym samym także sukces, przyniosły Agacie Puścikowskiej książki opisujące bohaterstwo sióstr zakonnych podczas II wojny światowej: „Wojenne siostry” i „Siostry z powstania”. Opisane w nich historie były dotychczas szerzej nieznane, a setki niepublikowanych materiałów, do których dotarła autorka (wspomnień, zdjęć, kronik, notatek i pamiętników), stanowiły doskonały motyw do zajęcia się tematem.
Masz w sobie pasję poznawania historii? Lubisz atmosferę spotkań autorskich? To spotkanie jest dla Ciebie!
16 lipca (piątek) godz. 18.00, ul. Górna 23a (obok Lidla)
Serdecznie zapraszamy!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;