"Malujemy w rytmie audiobooka"

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach edukacyjno-animacyjno-relaksujących. Na zgłoszenia czekamy do 26 października: tel. 85 655 23 18; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub osobiście w bibliotece.

Zajęcia skierowane są do osób w wieku 18+, a ich program obejmuje naukę podstaw techniki malarskiej, wykorzystywanych narzędzi, a przede wszystkim poznanie szerokiego spektrum możliwości, jakie daje malowanie farbami akrylowymi. W kameralnej grupie, krok po kroku uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość stworzenia własnych prac malarskich, rozwinięcia posiadanych umiejętności artystycznych oraz skorzystania z porad profesjonalisty.

Materiały do pracy (pędzle, farby, papiery itp. akcesoria) już czekają. Czeka także prowadząca warsztaty Czesława Daniel, absolwentka grafiki w Instytucie Artystycznym UMCS w Lublinie i wieloletni pedagog.

Gorąco polecamy te spotkania!

 

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;