Wczorajszego wieczoru mieliśmy przyjemność i zaszczyt, w murach naszej biblioteki, gościć Zdzisława Raczyńskiego oraz porozmawiać na temat jego najnowszej książki „Mak na powiekach”. Warto podkreślić w tym miejscu, że autorem projektu graficznego okładki książki jest Jerzy Nowicki, Redaktor Naczelny Kuriera Podlaskiego, a prywatnie przyjaciel autora powieści.  


Wśród licznej publiczności na spotkaniu ze Zdzisławem Raczyńskim, było również obecne grono  przyjaciół autora z czasów licealnych. To wyjątkowe spotkanie, było nie tylko klimatyczne, wzbogacające i refleksyjne ale również pełne ciepła i humoru. Nie zabrakło pytań skierowanych do naszego gościa jak również rzeczowej dyskusji.
Na zakończenie spotkania Zdzisław Raczyński zapewnił swoich słuchaczy, że to oczywiście, nie koniec jego przygody z pisaniem, ma już w przygotowaniu materiał na  następne powieści. Czekamy z niecierpliwością na kolejne książki naszego gościa i kolejne spotkania.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;