Nie tylko mole książkowe latem można spotkać między bibliotecznymi półkami. W gorącą, lipcową środę gościliśmy dzieci z półkolonii miejskich. Było fotografowanie bez aparatu, czyli fotogarfowanie światłem słonecznym (więcej o technice luksografii kliknij tutaj: Polska światłem malowana - Luksografia w bibliotece), gimnastyczne zabawy dziadków - gumy i te sprawy oraz czytelniczo i filmowo. Animowane filmy Narodowego Centrum Kultury o molach książkowych przypadły dzieciom do gustów - dostępne na kanale YouTube kliknij tutaj: Narodowe Centrum Kultury - Mole książkowe. Tak się bawiliśmy - zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Przypominamy o czytelniczym wakacyjnym wyzwaniu z nagrodami - Czytanie to mój ulubiony sport (więcej w artykule kliknij w napis tutaj: "Czytam - to mój ulubiony sport")