Jesienne miniwarsztaty ceramiczne
Tej jesieni postanowiłyśmy spróbować czegoś nowego. We współpracy z młodymi czytelnikami biblioteki rozpoczęłyśmy przygodę z ceramiką. Za pomocą glinki samoutwardzalnej, najprostrzych narzędzi rzeźbiarskich oraz świeżych liści, przygotowaliśmy urocze ozdoby, inspirowane naturą. W drugiej fazie prac nasze "wyroby" zyskały kolor i połysk.

Mamy nadzieję, że będą miłą pamiątką wspólnie spędzonego czasu, a biblioteczna strefa kreatywna i jej kameralna atmosfera przełożą się na samodzielne poszukiwania twórcze uczestniczek i uczestników naszych zajęć.

Warsztaty prowadziła Gabriela Daniel-Urbańska, bibliotekarka i animator kultury.

fotorelacja z dwóch spotkań 30.10 i 4.11. 2023r.