Wieczór autorski Aliny Jurczuk: „Gdzie wieje wiatr nadziei” 27 lutego (wtorek) godz. 17.00 (Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach, ul. Górna 23A)

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski poświęcony twórczości Aliny Jurczuk, utalentowanej poetki, hafciarki i fotografki z Siemiatycz. Pani Jurczuk, urodzona w 1959 roku w malowniczej podlaskiej wsi Wilanowo, od lat zaskakuje nas swoją wyjątkową wrażliwością, która odnajduje swój wyraz w jej poezji, fotografii oraz haftach.


Alina Jurczuk zadebiutowała jako poetka w 2016 roku, publikując wiersze w zbiorze "W korytarzach codzienności...". Od tego czasu wydała już dwa samodzielne tomy poezji: "Nadbużańskie strofy" (2017) oraz "Zabiorę Cię właśnie tu…" (2019). Jej najnowszy zbiór, "Gdzie wieje wiatr nadziei" (2023), jest świeżym oddechem poezji, który z pewnością poruszy serca czytelników.
Spotkanie będzie okazją do rozmów z autorką, podzielenia się wrażeniami na temat jej najnowszych utworów oraz do wspólnego spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie literatury.
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników poezji oraz tych, którzy chcieliby poznać twórczość Aliny Jurczuk.

Do zobaczenia!

#wartobyć!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;