Dnia 14 maja 2024 roku odbyło się spotkanie autorskie z renomowanym pisarzem, Andrzejem Halickim, pochodzącym z Białej Podlaskiej. W trakcie spotkania uczestnicy wsłuchali się w wiersze mistrza poezji, odsłaniające bogactwo jego twórczości literackiej.

Andrzej Halicki, nie tylko poeta, ale również doktor nauk prawnych oraz autor książek dotyczących administracji publicznej, zaskarbił sobie uznanie zarówno w świecie literackim, jak i naukowym. Jego zamiłowanie do biegania, troska o zwierzęta i pasja do natury, szczególnie lasu, której oddaje hołd o każdej porze roku, stanowiły ważny wątek dyskusji.

Specjalizując się w prawie petycji, Halicki podkreślił, że widzi w nich szansę na zmianę świata na lepszy. Jego przekonanie o sile petycji jako narzędzia wpływu na rzeczywistość skłoniło wielu uczestników do refleksji nad potencjałem społecznego zaangażowania.

Spotkanie z Andrzejem Halickim nie tylko przybliżyło nam jego literackie dokonania, ale również ukazało nam głębsze przesłanie jego twórczości oraz zaangażowanie w sprawy społeczne i ochronę środowiska.

Dziękujemy Państwu za wspólny czas!

zdjęcia: Gabriela Daniel-Urbańska i Darek Myhan - dziękujemy!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;